Минулі події

Події, що відбулися в житті «Лугнасаду»: виступи, майстер-класи, фестивалі, змагання, спільні поїздки та інше.

Танцівники "Лугнасаду" взяли участь у Bernard's summer school (Прага, Чехія) та відвідали майстер-класи зі спортивних ірландських танців та Shannos.

«Лугнасад» разом із школою ірландського танцю «Нарнія» та фолк-гуртом «Run» взяв участь у організованому благодійним проектом #НаШапку концерті до Дня святого Патріка. Святкування відбулося у сімейному форматі та мало на меті збір коштів для благодійного фонду «Свої».

Ірландська група «Лугнасаду» тепер має інстаграм. Тож заглядайте подивитись на наше життя в картинках) Посилання тут

Відкриті змагання з ірландських танців відбуваються у Києві вже 11-й рік. Цього разу, крім традиційних соло-змагань, у програмі були також змагання двійок, трійок, а ще -  кейлі та шоу.

Цього року ірландські танцівники «Лугнасаду» добралися до ще одних великих європейських змагань, з 9 по 10 листопада вони взяли участь у German Open Championships 2019.

Неймовірно раді додати до скарбнички «Лугнасаду» такі важливі для нас нагороди – срібні медалі за змагання 4-hand у категорії senior на світовому чемпіонаті WIDA.

Цього року ми записали нові демо для нашої галереї на сайті і не тільки для неї. Тепер на відео можна побачити шотландські танці Gypsy dreams та A Touch of Disblair.

"Лугнасад" традиційно відсвяткував День Андрія, покровителя Шотландії, соушлом, тобто неформальною танцювальною вечіркою. Цього року це відбулося 28-го листопада. 

Київські відкриті змагання з ірландських танців відбулися 24-го листопада 2018.

Відкриті змагання з ірландських танців відбулися у Одесі 23-го червня 2018 року.

Святкування Дня святого Патрика «Лугнасад» продовжив на події від ССТ La Rêverie. Студія організувала веселу вечірку «Гостини в Темного Патріка», до танцювальної програми якої увійшли народні танці, в тому числі шотландські кантрі та ірландські кейлі.

День Святого Патрика – це не тільки парад та веселе святкування у пабах, а ще й гарний привід поговорити про ірландську культуру.

У лютому у Львові знову пройшли змагання з ірландських танців - Lviv Open Feis. Учасники «Лугнасаду» добре показали себе у сольних танцях, а також, нарешті, представили на змаганнях 4-hand reel із власною схемою.

Ірландські танцівники «Лугнасаду» взяли участь у київських змаганнях, котрі цього року відбулися 18 листопада.

Сторінки