Оголошення

Термінова інформація, оголошення про важливі оновлення.

На жаль, станом на зараз не завжди встигаємо своєчасно оновлювати сайт, але продовжуємо свою діяльність під час повномаштабного вторгнення. По-перше, тривають регулярні заняття, не дивлячись на війну та блекаут. По-друге, час від час ведемо майстер-класи для бажаючих. По-третє, виступаємо, готуємо нові номери та відкриті для співпраці на благодійній основі.  Для подробиць та обговорення пишіть в особисті у Facebook та Instagram

З наступного тижня спробуємо потроху відновити заняття з ірландських танців. Поки що будемо займатися один раз на тиждень, по середах, у наш звичайний час. Починаємо 3-го червня.

 

У зв'язку з закриттям метро та іншими обмежувальними заходами всі заняття, на жаль, скасовуються. Повернемося до вас, як тільки ситуація зміниться. Слідкуйте за новинами

 

Нагадуємо теперішнім та майбутнім танцівникам «Лугнасаду», що з вересня ми повертаємося до нашого звичного розкладу. Заняття з ірландських танців знову проходитимуть по середах та суботах, а з шотландських – по вівторках. Набір в обидві групи триває!

 

Увага! У липні наш звичайний розклад буде скорочено, тож протягом усього місяця будуть проходити лише заняття з ірландських танців і тільки по середах. Залишайтеся з нами!

 

Сьогоднішнє заняття з ірландських танців скасовується. До зустрічі у середу!

Увага! На наступному тижні шотландські та ірландські заняття міняються місцями .  У вівторок, 30-го квітня, відбудеться заняття з ірландських танців, а у середу, 1-го травня – з шотландських. Будьте уважні та приходьте!

 

Заняття з ірландських танців 17-го квітня (середа) та 20-го квітня (субота) скасовуються. До зустрічі вже на наступному тижні!

 

Нагадуємо, що на наступному тижні заняття з ірландських танців відбудеться у вівторок 29.01 у Дзеркалній залі, а у середу 30.01 ірландці, якщо буде бажання, також можуть приєднатися до Burns Night 2019.

 

У зв'язку зі святами у «Лугнасаді» скасовуються заняття 29.12.18р. (субота), 01.01.19р. (вівторок) та 02.01.19р. (середа). Отже, перше заняття у новому році відбудеться вже 5-го січня, в суботу. Тож всім гарних свят і скоріше повертайтеся після них до занять!

 

 

Заняття з ірландських танців 27-го вересня (четвер) скасовується. До зустрічі у суботу!

Друзі, на серпень у розкладі залишаються лише заняття з шотландських соціальних танців. Чекаємо всіх бажаючих по вівторках. Групи з ірландських танців відновлять свою роботу вже у новому сезоні.

 

 

Дорогі наші танцівники, заняття 28-го квітня, а також 1-го та 9-го травня буде скасовано. Решта занять відбудеться за розкладом. Приходьте!

 

Заняття з ірландських танців 29 березня (четвер) скасовується. До зустрічі у суботу!

 

 

Сторінки