Факти

«Лугнасад» – перший і наразі єдиний в Україні колектив, де займаються шотландськими бальними танцями (контрдансами) під егідою Королівського товариства шотландських контрдансів (RSCDS): ми є афілійованою групою RSCDS, а викладач – сертифікований RSCDS.

Танцівники нашої школи вивчали й продовжують регулярно підвищувати свій рівень у шотландських танцях на їхній батьківщині, в Шотландії, беруть участь у балах і майстер-класах в Україні та за кордоном, адже ці танці популярні в усьому світі.

Ми також займаємося ірландськими танцями. Наші танцівники регулярно беруть участь у змаганнях з ірландських танців (Feiseanna & Oireachtasai) під егідою Всесвітньої асоціації ірландського танцю - WIDA, де вони успішно виступають, здобуваючи нагороди та досягаючи найвищих рівнів. Наш викладач ірландських танців – чемпіон світу за версією WIDA.

«Лугнасад»  постійний учасник етно- та фолк-фестивалів у Києві та інших містах України, де ми даємо показові виступи й проводимо майстер-класи з шотландських та ірландських танців.

«Лугнасад» - це молодий активний колектив, де завжди раді новому другу. Якщо вас ваблять чарівні зелені пагорби Ірландії та порослі вересом гори Шотландії - приєднуєтеся до нашої міжнародної танцювальної родини! Fàilte! Fáilte!

 

 

Детальніше про події в житті «Лугнасаду» читайте в розділах «Історія» та «Новини/Минулі події»

Наша сторінка на facebook

 

«Лугнасад» на світовій мапі бранчів та афілійованих груп RSCDS