Одяг та взуття

У кожного, хто вперше вирішує прийти на танці, обов'язково виникає запитання «Що вдягнути?». Пропонуємо вам рекомендації, що варто або не варто вдягати на заняття . Усе це – не жорсткі вимоги, а лише дружні поради. Ви можете носити на заняттях те, що зручно особисто вам.

На заняття бажано вдягати:

  1. Балетки. На перше заняття можна прийти в чешках або, на крайній випадок, у товстих шкарпетках, але врахуйте, що підлога не дуже чиста й без відповідного взуття може бути слизько та боляче.

  2. Одяг, у якому вам максимально зручно, який не заважатиме вашим рухам. Краще, щоб він був із натуральних трикотажних тканин.

  3. Футболки; короткі, трикотажні або широкі шорти, штани довжиною до коліна чи вузькі штани до щиколотки.

  4. На шотландські танці можна вдягати широкі спідниці до коліна та кілти. На ірландські – короткі спідниці з шортиками або непрозорими лосинами під ними.

На заняття краще не вдягати:

  1. Туфлі, кеди, кросівки (крім ірландських «хардових» танців, якщо у вас іще немає хард-шуз) та інше взуття, що не призначене для танців.

  2. Джинси, одяг, який не тягнеться та не дозволяє шкірі дихати.

  3. Занадто широкі футболки, розкльошені довгі штані: такий одяг може вам заважати та ховати ваші рухи, не дозволяючи викладачу оцінити їх правильність.

  4. Вузькі або занадто довгі спідниці

Балетки та іншу танцювальну атрибутику ви можете придбати в танцювальних магазинах Києва, наприклад:

«Grand Prix» – вул. Пушкінська, 11;

ТЦ «Елтікс» – вул. Драгоманова, 29;

«Dancer» – вул. Володимирська, 50 (будівля оперного театру ім. Т. Г. Шевченка, під’їзд № 1 з боку вул. Богдана Хмельницького) ;

«Артист» – Львіська площа, 8;

«Магія танцю»  – вул. Спаська, 9-а, 2-й поверх.